Capatect 600

System Capatect KD System 600 jest "klasykiem" o wszechstronnym zastosowaniu, od wielu lat sprawdzonym w praktyce. To kompletny, bezspoinowy system ociepleń składający się ze starannie dobranych do siebie materiałów zapewniających ochronę cieplną i pełną swobodę projektowania.

Za dobre właściwości izolacyjne tego systemu odpowiadają specjalne płyty styropianowe - wysokowartościowy materiał budowlany, trudno palny, sezonowany, o kontrolowanej jakości, dostarczany w dowolnej wymaganej grubości. Mocowanie płyt odbywa się, w zależności od charakteru podłoża, poprzez klejenie lub klejenie i kołkowanie. To czyni Capatect KD System 600 ekonomicznym pod każdym względem: z jednej strony - wysoka skuteczność izolacji cieplnej, z drugiej - bezproblemowa i łatwa obróbka.

Capatect KD System 600 oferuje możliwość wykonania warstwy zbrojonej z materiału mineralnego. Warstwa wierzchnia, o uniwersalnym zastosowaniu, wykonywana jest z gotowych tynków dyspersyjnych, opartych na żywicy akrylowej. Dzięki różnym fakturom i szerokiej palecie barw, uzyskanej za sprawą technologii barwienia ColorExpress - oprócz klasycznej bieli - tynki te oferują szerokie spektrum możliwości indywidualnego kształtowania elewacji.

więcej informacje dodatkowecreated by NetSolutions