Capatect 100

System Capatect 100 z płytami z wełny mineralnej - oferuje doskonałe parametry izolacyjne i maksimum bezpieczeństwa. Jest całkowicie mineralny, dzięki czemu jest niepalny

Przy pomocy systemu Capatect 100 można perfekcyjne ocieplać elewacje także tam, gdzie obowiązują podwyższone wymogi ochrony przeciwpożarowej. Również w technice mocowania bezpieczeństwo znajduje się na pierwszym miejscu. Przy pomocy specjalnych kołków Capatect 100 osadzony jest fachowo i pewnie - naturalnie zgodnie z regułami i przepisami budowlanymi.

Podstawowym elementem składowym systemu jest wysokowartościowa, specjalna płyta termoizolacyjna z wełny mineralnej. Do wykonania warstwy wierzchniej mamy do dyspozycji całą paletę wyjątkowo łatwych w obróbce, lekkich tynków mineralnych. Całość daje szeroki wybór możliwości projektowania według wymagań i osobistych upodobań.

System Capatect 100 posiada optymalną, wyważoną z punktu widzenia fizyki budowli, konstrukcję. Płyta z wełny mineralnej zapewnia doskonałą izolację termiczną. Oznacza to dosłownie, że system Capatect 100 oszczędza energię i gotówkę. Na dodatek stwarza warunki zdrowego i przyjemnego klimatu w pomieszczeniach mieszkalnych. W rezultacie jest to opłacalna i ekologiczna inwestycja na przyszłość. Ze względu na wypróbowaną technikę mocowania system Capatect 100 wspaniale nadaje się zarówno do budynków nowych, jak również do termorenowacji obiektów już istniejących.

więcej informacje dodatkowecreated by NetSolutions